Laptopy to obecnie jedno z najważniejszych narzędzi pracy, zwłaszcza że trudno w firmie wskazać osobę, która nie potrzebowałaby dostępu do komputera. Już dawno minęły czasy, gdy tego typu sprzęt potrzeby był jedynie programistom lub grafikom. Teraz komputery poleasingowe wykorzystywane są między innymi przez handlowców, pracowników ochrony, zaopatrzeniowców, a nawet pracowników magazynu. Problem może się jednak pojawić w momencie, gdy trzeba będzie kupić do firmy komputery. W takiej sytuacji często trzeba wybierać pomiędzy dużą wydajnością, która wpływa na komfort pracy, a niską ceną.

  1. Dla kogo laptopy poleasingowe?
  2. Czym wyróżniają się poleasingowe laptopy?
  3. Tanie laptopy poleasingowe

Bardzo często nowe laptopy są drogie, zwłaszcza jeżeli klientowi zależy na dużej mocy i pamięci. Można oczywiście ograniczyć wybór do tańszych produktów, jednak praca na takim sprzęcie często jest niewydajna i uciążliwa. Na szczęście dostępna jest jeszcze trzecia opcja, a mianowicie tanie laptopy używane, które są sprzętem poleasingowym. Wówczas klient może kupić wysokiej klasy sprzęt komputerowy w bardzo przystępnych cenach.

Dla kogo laptopy poleasingowe?

Oferta laptopów poleasingowych (czasami określanymi jako laptopy powystawowe) jest bardzo różnorodna. Dzięki temu na nowy sprzęt z drugiej ręki mogą pozwolić sobie wszyscy klienci. Najczęściej na taki zakup decydują się firmy, które można zaliczyć do grona najbardziej wymagających klientów. Trzeba pamiętać, że w firmach komputery trafiają w ręce różnych osób i nie każdy będzie dbał o firmowy sprzęt. Ważne jest więc przede wszystkim to, aby używane laptopy zapewniały komfortową pracę, ale dodatkowo komputer poleasingowy musi mieć solidną obudowę. W przeciwnym razie taki komputer przenośny szybko ulegnie uszkodzeniu. Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz kilkudziesięciu laptopów z Intel Pentium dla swoich pracowników, czy interesuje cię jeden laptop poleasingowy do korzystania w domu, zakupiony sprzęt u sprawdzonego dostawcy na pewno spełni wszystkie twoje oczekiwania. W atrakcyjnej cenie można tu przeprowadzić zakup laptopa, który będzie miał legalny system operacyjny.

Czym wyróżniają się poleasingowe laptopy?

Poleasingowe laptopy to wyłącznie sprzęty wiodących producentów, w których znajduje się wydajny model procesora. Ich przekątna ekranu jest optymalna do pracy, a karta graficzna bez problemu poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami. Wybierając sprzęt poleasingowy, trzeba tylko pamiętać, żeby korzystać z oferty sprawdzonego dostawcy. Jest to o tyle ważne, że nie trzeba się wówczas martwić o jakość sprzętu oraz jego faktyczny stan. Profesjonalna obsługa w tym przypadku polega nie tylko na udzieleniu klientowi pomocy w wyborze, aby liczba rdzeni procesora była odpowiednia, a długi czas pracy na baterii odpowiadał potrzebom użytkownika. Chodzi również o to, że chociaż są to używane komputery, to muszą być tak samo sprawne, jak sprzęt nowy. Trzeba więc je starannie sprawdzić, co wymaga nie tylko wiedzy, ale również doświadczenia. Dzięki temu zakup laptopa poleasingowego można porównać do kupna nowego komputera, ale za to nie musisz przepłacać.

Niektóre komputery mają minimalne ślady użytkowania, ale najczęściej chodzi jedynie o drobne ryski na obudowie. Jeżeli jednak sprzęt ma widoczne ślady użytkowania, to taka informacja zawsze znajdzie się przy opisie konkretnego produktu. Dla osób, które potrzebują laptopa do pracy jako stacja robocza, nie powinno to mieć jednak najmniejszego znaczenia. Stan wizualny w tym przypadku zostanie wynagrodzony ceną oraz wydajnością sprzętu. Klienci są dodatkowo zabezpieczeni gwarancją. Chociaż wielu sprzedawców chwali się miesięczną gwarancją, to sprawdzone laptopy poleasingowe objęte są aż 12-miesięczną gwarancją. Jeżeli jednak zależy ci na tym, aby komputer przez długi czas był w dobrym stanie, zawsze możesz ją przedłużyć na kolejny rok. To rozwiązuje wątpliwości związane z tym, czy warto kupić laptopa poleasingowego, skoro sprzedawca daje taką samą gwarancję, jak w przypadku nowych komputerów. Klient otrzymuje za to większą wielkość matrycy, wydajniejszy procesor Intel Core M, większą ilość pamięci RAM oraz niższą cenę.

Tanie laptopy poleasingowe

Wszystkie komputery, których stan techniczny jest doskonały, dostępne są na wspomnianej stronie z laptopami poleasingowymi. Znajdziesz tu między innymi produkty takich firm jak Apple, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo i Toshiba. Z pewnością zaskoczy cię niska cena, która obejmuje nawet MacBooki słynące z tego, że na ich zakup nie każdy może sobie pozwolić. W celu szybkiego znalezienia komputerów w najniższej cenie, które są aktualnie na stanie, możesz skorzystać z sortowania po cenie rosnąco. Ilość produktów, które są wystawione na sprzedaż, może przytłaczać, bo jest ich bardzo dużo. Zawsze jednak można skontaktować się ze sprzedawcą i określić, jakie notebooki są potrzebne, a on dobierze coś z bogatej oferty. Nie musisz się również martwić, że przez brak systemu narazisz się na dodatkowe koszty, bo komputery sprzedawane są z oryginalnym oprogramowaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj