Niesamowite parady bramkarskie, zapierające dech w piersiach kontrataki, prowadzenie swojej ulubionej drużyny oraz przekształcanie taktyki pod rywala to czynności znane bardzo dobrze każdemu miłośnikowi gry Fifa 20.

Ile kosztuje gra Fifa 20

Cena gry jest zależna od wersji, w jaką zaopatrzy się gracz, a także od platformy jaką gracz wybierze. Podstawowa wersja gry będzie tańsza, lecz nie będzie zawierała licznych bonusów, takich jak między innymi zaopatrzenie składu w ultimate team poprzez limitowane paczki graczy. Generalizując, koszt gry waha się w granicach od 200 do 300 złotych i jest zależny od indywidualnych preferencji gracza. Gracz niedzielny zaopatrzy się w podstawową wersję, a ten żądny zwycięstw i zdobywania coraz to lepszych graczy do swojego zespołu sięgnie po wersję limitowaną.

Fifa 19, czyli jakie wymagania sprzętowe należy spełnić?

Aby gracz mógł w ogóle dostąpić zaszczytu zagrania w powyższy tytuł EA, musi spełnić następujące wymagania minimalne: system operacyjny Windows wersja 7/8/10, procesor Intel Core i3-2100 3,1 GHz lub AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz, karta graficzna NVIDIA GTX 460 1 GB lub AMD Radeon R7 260, 8 GB RAM, DirectX 11, no i co równie ważne 50 giga wolnej pamięci dyskowej. Dla tych z graczy, dla których każdy detal jest ważny, zaleca się następującą konfigurację sprzętową: system operacyjny Windows 10, procesor Intel Core i3 6300T , karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 670 lub AMD Radeon R9 270X, 8 GB RAM, DirectX w wersji 12. Należy także wspomnieć, że Fifa 20 jest dostępna także na konsolach takich jak Xbox, Playstation czy Nintendo Switch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj