Hulajnogi elektryczne są coraz popularniejsze. W większym mieście można je oczywiście wypożyczyć. Jest jednak wiele osób, które chciałyby mieć taką hulajnogę na własność. Co, jeśli nie chcesz wydać sterty pieniędzy, a poruszać się hulajnogą z napędem elektrycznym? Na szczęście w sklepach jest kilka modeli z niższej półki cenowej. Hulajnoga elektryczna Twist Frugal to najtańsza hulajnoga dostępna w sieci sklepów Decathlon. Można ją kupić już za 749,99 zł.

W hulajnodze zastosowano akumulator o pojemności 4,4 Ah, który pozwala na pokonanie jednorazowo 13 kilometrów. Ładowanie baterii zajmuje około 2-3 godziny, przy czym na pierwsze ładowanie należy przeznaczyć więcej czasu (około 5 godzin).

Zalety hulajnogi Twist Frugal

Niekwestionowaną zaletą hulajnogi jest wspomniana wcześniej cena. Sprawia ona, że posiadanie hulajnogi elektrycznej staje się przystępniejsze dla większości osób. Dodatkowo sieć sklepów Decathlon oferuje dogodne raty 0%.  Hulajnoga elektryczna Twist Frugal może poruszać się z prędkością 23 km/h, przy czym można na niej jechać używając jednego z trzech biegów pozwalających na poruszanie się z prędkością: do 6km/h, 12 km/h i 23 km/h. Jest to duże ułatwienie, które umożliwia kontrolowanie osiąganych prędkości. Do zaskakujących zalet należy również zasięg (13 km), w wielu droższych hulajnogach dystans ten jest krótszy i wynosi np. 10 km.

Hulajnoga elektryczna Twist Frugal pozytywnie zaskakuje też przyjemnym, klasycznym wyglądem i niewielką wagą, co pozwala na łatwe przenoszenie hulajnogi. Ponadto producenci zadbali o bezpieczeństwo: białe ledy z przodu i czerwone światła z tyłu oraz dwa rodzaje hamulca elektromagnetyczny i nożny.

Wady hulajnogi Twist Frugal

Do wad można zaliczyć to, co dla innych będzie zaletą, lekka konstrukcja hulajnogi sprawia, że mogą poruszać się nią osoby, których waga nie przekracza 90 kg. Zapewne, gdyby waga użytkownika mogła być większa, hulajnoga elektryczna byłaby też cięższa.

Wadą hulajnogi mogą być również małe kółka, niestety ich wielkość będzie utrudnieniem w przypadku potrzeby poruszania się po mocno nierównym terenie np. wybrukowanym chodniku.

Czy warto kupić hulajnogę Twist Frugal

Hulajnoga elektryczna Twist Frugal zgodnie ze specyfikacją producenta przeznaczona jest do poruszania się po mieście i jeśli o taką użyteczność Ci chodzi to zdecydowanie warto ją kupić. Doskonała na dojazdy do pracy, na uczelnie czy do sklepu.

Niewielkie rozmiary i stosunkowo nieduża waga sprawią, że hulajnoga świetnie nada się jako hulajnoga elektryczna dla nastolatka, która z pewnością będzie doskonałym środkiem transportu np. do szkoły. Kiedy z hulajnogi będzie korzystało dziecko należy zadbać o bezpieczeństwo, kask i odpowiednie wprowadzenie dziecka w świat jazdy na hulajnodze z napędem elektrycznym.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj