Angielski jest dzisiaj globalnym paszportem do całego świata. Wystarczy znajomość podstawowa tego języka, by spokojnie zwiedzać i odkrywać kraje na każdym kontynencie. Niewiele więcej potrzeba z kolei, by zacząć pracę w innym kraju i zawodowo porozumiewać się właśnie po angielski. Dlatego na naukę angielskiego ani nigdy nie jest za późno, ani nigdy nie jest za wcześnie. A od niedawna mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać z oferty pewnej wyjątkowej szkoły, która specjalizuje się właśnie w nauce tego języka.

Na angielski nigdy nie jest za późno i nigdy nie jest za wcześnie

Jeśli do tej pory nie mieliśmy możliwości nauki angielskiego, to zawsze jest dobry moment, by to nadrobić. Język ten jest też na tyle łatwy i wszechobecny, że jego naukę można zacząć już u przedszkolaków. W końcu jeśli chcemy przypomnieć sobie ten język po dłuższej przerwie, to też jest t o dobry pretekst, by znów zacząć się jego uczyć. W każdym z tych przypadków warto sprawdzić ciekawą ofertę na kursy języka angielskiego Wrocław, jaką dysponuje bardzo ciekawa szkoła językowa z tego miasta – Gerelis. Cechuje ich dość innowacyjne podejście, jakie powinni przypaść każdemu do gustu. Więc poznajmy ich bliżej.

nauka angielskiego we Wrocławiu
Kurs języka angielskiego będzie pomocny, jeśli chcesz podszlifować swoje umiejętności

Niestandardowe metody gwarancją na sukces

Od razu warto podkreślić, że to, co wyróżnia ich ofertę to mnóstwo niestandardowych metod i nieszablonowe podejście. Po pierwsze wszystkie zajęcia są prowadzone w sposób bardzo bezpośredni i naturalny. Edukacja przeplatana jest grami i zabawami językowymi. Bardzo często słuchacze biorą też udział w warsztatach o różnej tematyce, które pomagają im szkolić język. Mogą być to warsztaty kulinarne, kulturowe czy teatralne.

W szkole wszystkie zajęcia prowadzą zarówno native speakerzy jak i profesjonalni lektorzy. Jeśli natomiast jesteśmy na bardziej zaawansowanym poziomie, możemy skorzystać z samych zajęć z native speakerem.

Co jeszcze? Bez podręczników i tylko ciekawe oraz wciągające materiały edukacyjne – to podstawa nauczania na każdych zajęciach. Jeśli dodamy do tego kameralne kilkuosobowe grupy brzmi to jak doskonała zabawa i przepis na szybką naukę języka. Co ważne szkoła stawia na dużo interakcji i rozwój wszystkich 5 kompetencji językowych. Nauka jest więc wszechstronna.

Jak skorzystać z tej oferty

Jeśli chcecie skorzystać z ich oferty, warto wiedzieć, że samo miejsce, w jakim mieści się szkoła, jest też niestandardowe. Sama szkoła na co dzień jest też domem, który funkcjonuje jako tymczasowe schronisko dla zwierząt. Można więc uczyć się angielskiego w towarzystwie czworonożnych przyjaciół. To zachęca dzieci, niweluje stres i bardzo pomaga w nauce.

Jeśli zachęcił Was ten artykuł, to warto już teraz skorzystać z ich oferty. Znajdziecie tam kursy dedykowane dzieciom w wieku szkolnym, młodzieży jak i dorosłym, także kursy dla szkół dopasowane do poziomu uczniów. Gerelis oferuje też kursy językowa dla firm. Ciekawą opcją i szansą na szybką i intensywną naukę są też wakacyjne wyjazdy językowe. To także znajdziecie w ich ofercie. Można z nich skorzystać zarówno w wakacje jak i w ferie zimowe. Mogą mieć formę zarówno wyjazdową jak i półkolonii.

Nauka angielskiego w Gerelis może być zarówno dobrą inwestycją jak i świetną zabawą. Gwarantujemy, że nie będziecie żałowali spędzonego tam czasu. Bo każdy moment jest dobry na naukę angielskiego, a już szczególnie z Gerelis.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj