Większość z nas decyduje się na założenie konta na portalu Facebook. Dzięki temu w łatwy sposób możemy kontaktować się z przyjaciółmi oraz rodziną mieszkającymi w pobliżu, ale również ze znajomymi oraz krewnymi na drugim końcu świata! Ponadto, Facebook pozwala nam na zakładanie blogów czy stron firmowych, wyszukiwanie informacji o wydarzeniach, w których chcielibyśmy wziąć udział oraz organizowanie przyjęć, gdyż poprzez portal możemy zaprosić gości, określić miejsce i godzinę imprezy itd. Jest to też wspaniała strona, na której mamy szansę poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach i założyć razem organizację bądź koło hobbystyczne.

W jaki sposób jednak zalogować się na portalu?

Jeśli posiadamy już konto na Facebooku, wpisujemy w wyszukiwarce hasło „facebook.com” i wchodzimy na stronę główną Facebooka. W następnym etapie musimy wprowadzić w odpowiednie miejsca nasz adres mailowy bądź numer telefonu (możliwe jest także zalogowanie się na konto przy pomocy nazwy użytkownika, jeśli stworzyliśmy taką podczas rejestracji) oraz hasło, które wybraliśmy przy zakładaniu konta. Po wykonaniu tych czynności klikamy przycisk „Zaloguj się”, po czym możemy cieszyć się już wszystkimi funkcjami Facebooka.

Co zrobić, gdy nie możemy się zalogować?

Jeśli nie możemy zalogować się na konto, to zapewne wpisujemy złe hasło bądź login. W przypadku zapomnienia hasła, próbujemy je zresetować; klikamy przycisk „Nie pamiętasz hasła?”, po czym pojawia się komunikat, który akceptujemy, gdyż pozwala odzyskać hasło przy pomocy adresu mailowego.

Jeżeli nie pamiętamy loginu ani adresu mailowego, po pojawieniu się wymienionego wyżej komunikatu, wybieramy przycisk „Nie masz już do nich dostępu?”. Następnie pojawia się komunikat z opcją: „Wprowadź hasło, aby się zalogować”. Wpisujemy hasło i w ten sposób możemy się zalogować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj