Posiadanie dużej liczby obserwujących (czyli followersów) na Instagramie stanowi wyznacznik popularności na tym portalu społecznościowym. Im więcej posiadamy odbiorców naszego profilu, tym większa szansa na zasłynięcie na Instagramie.

Co daje duża liczba followersów?

Jeśli osiągniemy sporą ilość obserwujących na Instagramie, możemy zacząć rozglądać się za pracą influencera (najsłynniejszymi influencerkami w Polsce są Maffashion oraz Jessica Mercedes). Ponadto, posiadając wielu followersów mamy okazję spróbować swoich sił w kreowaniu nowych trendów związanych na przykład z modą. Dzięki temu będziemy mogli poczuć się jak Coco Chanel czy Donna Karan.

Na czym polega praca influencera?

Praca influencera polega na promowaniu firm na swoim profilu na Instagramie poprzez wizyty w ich siedzibach (np. promujemy kawiarnię zamawiając w niej deser lodowy i umieszczamy relację na Insta story, oznaczając kawiarnię) czy noszenie na zdjęciach lub filmikach ubrań, biżuterii bądź butów danej marki. Promowana firma „odwdzięcza się” wysyłając nam produkty czy oferując darmowe lub tańsze usługi.

W jaki sposób można zdobyć dużą liczbę followersów na Instagramie?

Należy na początku zadbać o swój profil. Posty, oprócz tego, że powinny być dodawane regularnie, muszą także przykuwać spojrzenie i zachęcać, a do zdjęć trzeba dobrać odpowiednie hashtagi. Ponadto, musimy wybrać nazwę, która będzie jednocześnie prosta oraz zapadająca w pamięć.

Następnie, dobrym pomysłem jest lajkowanie zdjęć innym oraz komentowanie ich. W taki sposób damy się zauważyć pierwszym odbiorcom. Co więcej, sami powinniśmy obserwować różne profile na Instagramie.

Ostatnim sposobem na zdobycie lajków oraz followersów jest po prostu kupno. Na internecie można znaleźć parę stron, na których można zakupić dużą liczbę obserwujących. Do zalet tej metody należy na pewno jej szybki efekt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj